Lektorky

Daniela Šikulová

Majitelka studia, lekce Fly Yoga, Gravid joga a Cvičení po porodu

„Otevřít si vlastní studio byl tak trochu blesk z čistého nebe a tak trochu splněný sen, nejvíc mě na tom baví, když odchází klient s úsměvem na tváři z euforie, kterou mu pohled hlavou dolů přináší ;)

Vzdělání: FSpS MU Učitelství tělesné výchovy a sportu, Občanská nauka pro ZŠ titul Mgr. / Instruktor snowboardingu/ Ay Fly Training Level 1., Ay Fly Training Level 2., Ay Fly Training Man, Ay Fly Training Kids

Acroyoga Daniela

 

Xenia Zhivkovich

informace připravujeme

 

 Kamila Švubová

Kamila je momentálně na rodičovské dovolené :)

Ahoj „vhůrunožci a jogíni na hlavu postavení“ :) ,

jmenuji se Kamila a s velkým nadšením vás budu provázet na lekcích fly yogz. Doufám, že v tom spolu budeme lítat až po uši :)

Jsem žena, dcera, sestra, přítelkyně, kamarádka, lektorka jógy na plný úvazek, studentka tradiční čínské medicíny, milovnice přírody, našeho leguána, sportu, cestování a dobrodružství.

Učím různé styly jógy pět let a baví mě to stále víc, protože mám možnost na sobě pořád pracovat, rozvíjet se a potkávat lidi, kteří jsou podobně zaměřeni. Moc ráda tuto zkušenost, radost předávám dál, vám. Ve svých lekcích se zaměřuji na bezpečné provedení, individuální přístup a je pro mne důležité, aby každý z lekce odcházel spokojený.

Jógu jsem začala cvičit před 6 lety kvůli bolavým zádům. Postupně jsem zjistila, že jóga nejsou jen fyzické pozice, které cvičíme, ale je to styl života, neustálé sebepoznávání, ovládnutí dechu, je to jakási očista těla i duše. Díky józe jsem poznala, kdo vlastně jsem a kam patřím. Mojí první zkušeností byly lekce hot jógy, které dodnes vedu.

Vzdělání: V roce 2016 jsem dokončila půlroční rekvalifikační kurz dle MŠMT (Hatha Yoga Teacher, 300 hod). Chvíli po tom mě totálně „dostala“ jin jóga, kterou jsem studovala u uznávané lektorky jin jógy, Angely Jervis-Read. Nyní se mi otevřela vrátka k fly józe, na kterou se s vámi moc těším.

DSC_0200

Lada Pitrová

Jmenuji se Lada Pitrová. Od malička se věnuji sportu, a to především sportovní gymnastice v mnoha jejích podobách.  Aktuálně se aktivně účastním soutěží TeamGym junior, vytvářím choreografie pro pódiové skladby a současně vedu gymnastický oddíl dětí mladšího školního věku.

Jsem cvičitelka 1. třídy a rozhodčí sportovní gymnastiky žen. Jako lektorka jsem si prošla také jumpingem a cvičení na bosu. Baví mě i jiné sporty, v létě je to kolo, v zimě lyže či brusle. Před několika lety mě zcela pohltilo cvičení na závěsných sítích. Můžu na nich popustit uzdu fantazii, zkoušet nejrůznější pozice a triky i posouvat hranice své flexibility. Obzory si ráda rozšiřuju na různých workshopech, které se týkají tance, závěsné, nebo párové akrobacie a mnoho dalších.

Pokud zrovna nejsem v tělocvičně, běžím závod na dlouhou trať s cílem naučit děti ve škole číst, psát a počítat.

DSC_0198

Comments are closed.