Lektorky

Daniela Šikulová

Majitelka studia, lekce Akrojogy, Fly Wheel, Fly Yoga, Dynamic

„Otevřít si vlastní studio byl tak trochu blesk z čistého nebe a tak trochu splněný sen, nejvíc mě na tom baví, když odchází klient s úsměvem na tváři z euforie, kterou mu pohled hlavou dolů přináší ;)

Vzdělání: FSpS MU Učitelství tělesné výchovy a sportu, Občanská nauka pro ZŠ titul Mgr. / Instruktor snowboardingu/ Ay Fly Training Level 1., Ay Fly Training Level 2., Ay Fly Training Man, Ay Fly Training Kids

Acroyoga Daniela

 

Petra Stonawská

Prostě a jednoduše moc ráda visím hlavou dolů :) Asi 4 roky zpátky jsem se bláznivě zamilovala do pole dance a poté už to šlo jen a jen z kopce, přidaly se totiž další srandičky a stal se ze mě sportovní maniak.

Sportovní vzdělání: Instruktor Fitness, akreditace MŠMT

DSC_0202

Kamila Švubová

Ahoj „vhůrunožci a jogíni na hlavu postavení“ :) ,

jmenuji se Kamila a s velkým nadšením vás budu provázet na lekcích fly yoga a fly fun. Doufám, že v tom spolu budeme lítat až po uši :)

 

Jsem žena, dcera, sestra, přítelkyně, kamarádka, lektorka jógy na plný úvazek, studentka tradiční čínské medicíny, milovnice přírody, našeho leguána, sportu, cestování a dobrodružství.

Učím různé styly jógy pět let a baví mě to stále víc, protože mám možnost na sobě pořád pracovat, rozvíjet se a potkávat lidi, kteří jsou podobně zaměřeni. Moc ráda tuto zkušenost, radost předávám dál, vám. Ve svých lekcích se zaměřuji na bezpečné provedení, individuální přístup a je pro mne důležité, aby každý z lekce odcházel spokojený.

Jógu jsem začala cvičit před 6 lety kvůli bolavým zádům. Postupně jsem zjistila, že jóga nejsou jen fyzické pozice, které cvičíme, ale je to styl života, neustálé sebepoznávání, ovládnutí dechu, je to jakási očista těla i duše. Díky józe jsem poznala, kdo vlastně jsem a kam patřím. Mojí první zkušeností byly lekce hot jógy, které dodnes vedu.

Vzdělání: V roce 2016 jsem dokončila půlroční rekvalifikační kurz dle MŠMT (Hatha Yoga Teacher, 300 hod). Chvíli po tom mě totálně „dostala“ jin jóga, kterou jsem studovala u uznávané lektorky jin jógy, Angely Jervis-Read. Nyní se mi otevřela vrátka k fly józe, na kterou se s vámi moc těším.

DSC_0200

Lada Pitrová

Jmenuji se Lada Pitrová. Od malička se věnuji sportu, a to především sportovní gymnastice v mnoha jejích podobách.  Aktuálně se aktivně účastním soutěží TeamGym junior, vytvářím choreografie pro pódiové skladby a současně vedu gymnastický oddíl dětí mladšího školního věku.

Jsem cvičitelka 1. třídy a rozhodčí sportovní gymnastiky žen. Jako lektorka jsem si prošla také jumpingem a cvičení na bosu. Baví mě i jiné sporty, v létě je to kolo, v zimě lyže či brusle. Před několika lety mě zcela pohltilo cvičení na závěsných sítích. Můžu na nich popustit uzdu fantazii, zkoušet nejrůznější pozice a triky i posouvat hranice své flexibility. Obzory si ráda rozšiřuju na různých workshopech, které se týkají tance, závěsné, nebo párové akrobacie a mnoho dalších.

Pokud zrovna nejsem v tělocvičně, běžím závod na dlouhou trať s cílem naučit děti ve škole číst, psát a počítat.

DSC_0198

Comments are closed.