NOVÉ ZIMNÍ KURZY

NOVÉ KURZY ZAČÍNAJÍ 8.1.2018! Nově na nové adrese!

Chcete vyzkoušet jaké to je zavěsit se hlavou dolů do měkoučké sítě, posílit svaly, protáhnout se a užít si nálož endorfinů? Nebo máte problémy způsobené sedavým zaměstnáním a chcete s tím konečně něco udělat? Přihlaste se do našich kurzů!

FLY YOGA – kurz pro každého, kdo chce posílit vnitřní svaly a pořádně se protáhnout. Na kurzu se naučíte hluboké dýchání, které je důležité pro správné fungování orgánů a zvládání stresu, posílíte svalový systém, který Vám pomůže zbavit se bolestí zad a dysbalancí, se kterými se potýkáme dnes a denně. Zároveň pořádně protáhnete ztuhlé svaly a zažijete nový pohled na svět hlavou dolů :) Pokud se potýkáte se zdravotními problémy a bolestmi svalů a kloubů tak vřele tento kurz doporučujeme!

Kurz probíhá každé pondělí od 16-17:00, trvá 12týdnů, cena je 1860,-/1620,- studentská. V případě, že chcete studentskou slevu, je nutné před registrací do systému poslat na e-mail kopii studentského dokladu či potvrzení o studiu.

V případě zájmu se zaregistrujte v našem rezervačním systému www.mayflybrno.inrs.cz, vyberte permanentku Kurz Fly Yoga a naklikejte se na lekce v rozvrhu.

AKROJOGA

Chcete se na svět podívat z výšky a vzhůru nohama, polechtat svou bránici a najít si pár nových přátel v tělocvičně? V tom případě musíte vyzkoušet nový sportovní trend – kombinaci jógy a akrobacie zvanou akrojóga.

Jednotlivé pozice se v akrojóze provádějí ve dvojicích i ve větších skupinách. Na kurz se můžou hlásit partneři, kamarádi, ale i jednotlivci.

Při pohledu na efektně vypadající pozice máte možná pocit, že je tenhle druh pohybu určený výhradně pro zdatné sportovce. Tak to ale rozhodně není. Nemusíte mít určitý věk ani určitou konfekční velikost, přijít můžou i lidé s nadváhou nebo ti, kteří nejsou příliš výkonnostně zaměření. Jedinou podmínkou je být pohyblivý a mít chuť do cvičení. Pokud se necítíte na akrobatické cviky, můžete se koncentrovat na začátečnické a terapeutické prvky. Na kurzu postupně projdeme základní pozice, budeme se věnovat i protažení a pohyblivosti těla tak, abyste se postupně dostávali do dalších pozic úplně snadno.

Kurz bude probíhat každé pondělí 19:00-20:30 po dobu 12ti týdnů. Naučíte se základní principy cvičení v páru, protáhnete a posílíte tělo, zažijete spoustu legrace.
Cena kurzu pro dospělé je 2040,-/osobu nebo pro studenty 1920,-/osobu.
V případě zájmu se zaregistrujte v našem rezervačním systému www.mayflybrno.inrs.cz, vyberte permanentku Kurz Akrojoga a naklikejte se na lekce v rozvrhu.

image17

Pokud Vám nevyhovuje chodit každý týden ve stejnou dobu, můžete využít našich openclassu, do kterých se přihlásíte přes rezervační systém www.http://mayflybrno.inrs.cz

Co je to vlastně ten AY Fly Training?

AY Fly Training nebo také Létací jóga je moderní, komplexní cvičební systém, který z klasické jógy převzal princip některých pozic a vytvořil tak cvičení, které je vhodné pro široké spektrum cvičenců bez věkových, či výkonnostních omezení. Provádí se v sítích z měkké elastické tkaniny, visící ze stropu.

Tato cvičební metoda obsahuje několik specifických cvičebních technik. Od velmi jednoduchých až po složitější akrobacie.

Je to forma kardiovaskulárního cvičení, efektivní pro posílení svalové soustavy a vnitřních stabilizačních svalů. Umožňuje se pohybovat v 3D prostoru v neuvěřitelných pozicích a tvarech.

Tento způsob cvičení prodlužuje svaly, poskytuje jim jedinečnou flexibilitu, účinně tahá a maže klouby – zvyšuje tvorbu mezikloubního maziva, blahodárně působí na pátěř.

Pozitivní účinky na fyzický a duševní stav

 • nárůst pohyblivosti a flexibility
 • redukuje váhu, formuje postavu
 • podporuje kardiovaskulární činnost – posiluje srdeční sval a zvyšuje výkon
 • zlepšuje schopnost krve přenášet kyslík
 • podporuje trávení a činnost střev
 • harmonizuje činnost endokrinního systému
 • stimuluje produkci endorfinů
 • posiluje svaly, kosti, vazy – je prevencí osteoporózy
 • působí na dekopresi páteře – uvolňuje páteř
 • stimulace hlubokého břišního dýchání – zlepšuje činnost plic
 • prokrvuje celé tělo, podpora krevního oběhu – zlepšení metabolické výměny

Comments are closed.