NOVÉ PODZIMNÍ KURZY

NOVÉ KURZY ZAČÍNAJÍ 11.9.!

Chcete vyzkoušet jaké to je zavěsit se hlavou dolů do měkoučké sítě, posílit svaly, protáhnout se a užít si nálož endorfinů? Nebo máte problémy způsobené sedavým zaměstnáním a chcete s tím konečně něco udělat? Přihlaste se do našich kurzů!

 

FLY KIDS - kurz pro děti od 6-10ti let, pomáhá rozvíjet sílu ,koordinaci, vnímání vlastního těla a správného dýchání , děti navíc milují pozice hlavou dolů!

Kurz bude probíhat každou středu od 16:00-17:00 po dobu 14ti týdnů (kurz končí 13.12.2017), cena kurzu 1540,-, v rámci kurzu je možné nahradit 1 lekci po dohodě s lektorkou. V případě zájmu pište na info@mayflybrno.cz

0984274bfd6a265f792624a2ed35f263

FLY YOGA – kurz pro každého, kdo chce posílit vnitřní svaly a pořádně se protáhnout. Na kurzu se naučíte hluboké dýchání, které je důležité pro správné fungování orgánů a zvládání stresu, posílíte svalový systém, který Vám pomůže zbavit se bolestí zad a dysbalancí, se kterými se potýkáme dnes a denně. Zároveň pořádně protáhnete ztuhlé svaly a zažijete nový pohled na svět hlavou dolů :) Pokud se potýkáte se zdravotními problémy a bolestmi svalů a kloubů tak vřele tento kurz doporučujeme!

Kurz trvá 14týdnů (končí 17.12.2017), cena je 1820,-/1540,- studentská. V případě, že chcete studentskou slevu, je nutné před registrací do systému poslat na e-mail kopii studentského dokladu či potvrzení o studiu.Můžete vybírat z těchto termínu:

Pondělí 17:00-18:00 / Úterý 18:00-19:00 / Středa 19:00-20:00, v rámci kurzu je možné nahradit si 2 lekce na Openclass. V případě zájmu pište na info@mayflybrno.cz

10382990_683750748339993_5358417487439511900_n

FLY FUN – speciální kurz pro všechny kteří si chtějí zábavnou formou zaposilovat i protáhnout tělo. Na lekci se nejdřív pořádně protáhnete, pak se budete věnovat posílení svalů zábavnou formou s pomocí sítě a nakonec si vyzkoušíte všemožné zamotávání, houpání i sestavy v síti. Doporučujeme všem, kteří se chtějí pořádně vyblbnout a po cvičení rádi cítí euforii z toho že něco dělali ;)

Kurz bude probíhat po dobu 7 týdnů, na výběr máte ze 2 termínů:

Úterý 17:00-18:00 / Čtvrtek 19:00-20:00, cena kurzu je 980,-/870,- studentská. Pokud chcete čerpat studentskou slevu, je třeba nám na e-mail zaslat potvrzení o studiu či kopii studentského dokladu. V případě zájmu pište na info@mayflybrno.cz

10940984_915056991876033_2497963551791707710_n

FLY GRAVI – kurz určený všem nastávajícím maminkám, už od prvního trimestru až do porodu. Kurz probíhá jak s použitím sítě tak i bez ní. Cvičit může každá žena od prvních dnů po početí až do samotného porodu. Cvičení má svůj blahodárný účinek i v době šestinedělí.

Jóga dodává maminkám sílu i odpočinek zároveň. Pomáhá udržovat ženám kondici i v tomto období, potlačuje rozvoj celulitidy, křečových žil, hemoroidů, problémů s močovým ústrojím a a odstraňuje bolesti zad. Svůj vliv má i na psychiku, kdy dodává ženám sebevědomí, vnitřní sílu a a úspěšně potlačuje deprese.

Kurz bude probíhat každou středu 18:00-19:00 po dobu 7 týdnů, cena kurzu je 910,-. V případě zájmu či dotazu pište na info@mayflybrno.cz

DSC03518-Edit

AKROJOGA

Chcete se na svět podívat z výšky a vzhůru nohama, polechtat svou bránici a najít si pár nových přátel v tělocvičně? V tom případě musíte vyzkoušet nový sportovní trend – kombinaci jógy a akrobacie zvanou akrojóga.

Jednotlivé pozice se v akrojóze provádějí ve dvojicích i ve větších skupinách. Na kurz se můžou hlásit partneři, kamarádi, ale i jednotlivci.

Při pohledu na efektně vypadající pozice máte možná pocit, že je tenhle druh pohybu určený výhradně pro zdatné sportovce. Tak to ale rozhodně není. Nemusíte mít určitý věk ani určitou konfekční velikost, přijít můžou i lidé s nadváhou nebo ti, kteří nejsou příliš výkonnostně zaměření. Jedinou podmínkou je být pohyblivý a mít chuť do cvičení. Pokud se necítíte na akrobatické cviky, můžete se koncentrovat na začátečnické a terapeutické prvky. Na kurzu postupně projdeme základní pozice, budeme se věnovat i protažení a pohyblivosti těla tak, abyste se postupně dostávali do dalších pozic úplně snadno.

Kurz bude probíhat každé pondělí 19:00-20:30 po dobu 12ti týdnů. Naučíte se základní principy cvičení v páru, protáhnete a posílíte tělo, zažijete spoustu legrace.
Cena kurzu 1920,-/osobu.
V případě zájmu o přihlášení do kurzu pište na info@mayflybrno.cz

image17

Pokud Vám nevyhovuje chodit každý týden ve stejnou dobu, můžete využít našich openclassu, do kterých se přihlásíte přes rezervační systém www.http://mayflybrno.inrs.cz

Co je to vlastně ten AY Fly Training?

AY Fly Training nebo také Létací jóga je moderní, komplexní cvičební systém, který z klasické jógy převzal princip některých pozic a vytvořil tak cvičení, které je vhodné pro široké spektrum cvičenců bez věkových, či výkonnostních omezení. Provádí se v sítích z měkké elastické tkaniny, visící ze stropu.

Tato cvičební metoda obsahuje několik specifických cvičebních technik. Od velmi jednoduchých až po složitější akrobacie.

Je to forma kardiovaskulárního cvičení, efektivní pro posílení svalové soustavy a vnitřních stabilizačních svalů. Umožňuje se pohybovat v 3D prostoru v neuvěřitelných pozicích a tvarech.

Tento způsob cvičení prodlužuje svaly, poskytuje jim jedinečnou flexibilitu, účinně tahá a maže klouby – zvyšuje tvorbu mezikloubního maziva, blahodárně působí na pátěř.

Pozitivní účinky na fyzický a duševní stav

 • nárůst pohyblivosti a flexibility
 • redukuje váhu, formuje postavu
 • podporuje kardiovaskulární činnost – posiluje srdeční sval a zvyšuje výkon
 • zlepšuje schopnost krve přenášet kyslík
 • podporuje trávení a činnost střev
 • harmonizuje činnost endokrinního systému
 • stimuluje produkci endorfinů
 • posiluje svaly, kosti, vazy – je prevencí osteoporózy
 • působí na dekopresi páteře – uvolňuje páteř
 • stimulace hlubokého břišního dýchání – zlepšuje činnost plic
 • prokrvuje celé tělo, podpora krevního oběhu – zlepšení metabolické výměny

Comments are closed.